#deburgst

@woutfassbender Na een moeizame seizoenstart weet De Burgst zich alsnog definitief veilig te spelen in de tweede divisie.… https://t.co/OpnBjBPSNo Sat Apr 21 18:46:55 +0000 2018
@woutfassbender Het moet raar lopen, wil De Burgst alsnog promotie-degradatiewedstrijden spelen voor lijfsbehoud in tweede divisie.… https://t.co/N48citAcmc Sat Apr 21 16:00:24 +0000 2018

Organisatie

Bestuur

Het bestuur van volleybalvereniging De Burgst Breda:

Voorzitter Ben Sanders ben.sanders@deburgst.nl
Penningmeester Giulia Maas giulia.maas@deburgst.nl
Secretaris Marcel Wouters secretariaat@deburgst.nl 
Volleybalzaken Barry van Zandvoort barry@deburgst.nl
Sponsoring & PR Jaap Hoogesteger jaap@deburgst.nl


Contact | Kantoor De Burgst 

Kantoor De Burgst is er voor het contact tussen kader en leden en verbetert de praktische gang van zaken binnen de vereniging. Het Kantoor zorgt voor alle administratieve zaken en ondersteuning van het bestuur. Ook is het Kantoor het eerste aanspreekpunt voor alle leden.

Bij het Kantoor kun je terecht met vragen over bijvoorbeeld wedstrijden, trainingen, zaalhuur, sleutelbeheer, lidmaatschap of tenues. Je vraag komt terecht bij de persoon die binnen de vereniging voor dat specifieke punt verantwoordelijk is.  

Contact
Het Kantoor is bereikbaar via het e-mailadres: info@deburgst.nl.
Je kunt ook bellen met onze secretaris: 06 - 2363 8318.

Commissies

Het kader van De Burgst Breda kent de volgende commissies. Wil je contact opnemen met één van deze kaderleden, mail dan gerust:

Technische Commissie
  • Barry van Zandvoort
  • Brian de Liefde
  • Sam van den Berg
  • Sven de Leeuw
  • Menno Mackenbach
  • Marc Zwijnenberg
barry@deburgst.nl
Sector Recreanten
  • Marcel Wouters
marcel.wouters@deburgst.nl
Sector CMV
  • Brian de Liefde
brian@rightform.com
Sponsoring & PR
  • Jaap Hoogesteger
jaap@deburgst.nl
Redactie website
  • Jaap Hoogesteger
jaap@deburgst.nl
Techniek website
  • Frank Baak
frank@deburgst.nl
Fotografie
  • Tim Swaan
redactie@deburgst.nl
Kleding
  • Volleybaldirect.nl
Volleybaldirect.nl
Activiteiten Commissie
  • Brian de Liefde
  • Jasper Schouten
  • Jonne Beeks
  • Denise de Roos
  • Britt Buijs
activiteiten@deburgst.nl
Arbitrage
  • Arie Schets
  • Daniel Walet
arie.schets@deburgst.nl
daniel.walet@deburgst.nl
Wedstrijdleiding
  • Cornelieke Baak
  • Carla van der Knaap
cornelieke@deburgst.nl
Wedstrijdsecretariaat
  • Peet Besuijen
peet.besuijen@deburgst.nl
Ledenadministratie
  • Peet Besuijen
peet.besuijen@deburgst.nl
Wedstrijdsecretariaat
  • Peet Besuijen
peet.besuijen@deburgst.nl
Materiaalbeheer
  • André de Boer
andre@deburgst.nl
Social Media
  • Jaap Hoogesteger
jaap@deburgst.nl
Redactie nieuwsbrief
  • Jaap Hoogesteger
jaap@deburgst.nl
Vertrouwenspersonen
  • Nicôle Bootsma
  • Peter Hoogesteger
n.bootsma@deburgst.nl
p.hoogesteger@deburgst.nl